O firmie

IKA Logistic

IKA Logistic

Firma IKA Logistic Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Oferujemy usługi logistyczne dla firm spedycyjnych, osób prywatnych i firm, handlujących na rynkach międzynarodowych. Naszą specjalnością jest dostawa ładunków drobnicowych transportem samochodowym, lotniczym i morskim do Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdowy jak również przewozy kombinowane różnymi rodzajami transportu, w zależności od życzenia klienta.

Firma IKA Logistic Sp. z o.o. jest zorientowana na kompleksowe zaspokajanie potrzeb naszych klientów dzięki wysokim standardom naszych usług. Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do klienta, możliwe dzięki pełnemu dostępowi klienta do informacji. Jednocześnie staramy się do minimum ograniczyć formalności związane ze spedycją towarów w ramach ogólnie przyjętych dobrych praktyk i zgodnie z prawem.

Ciekawe fakty

Logistyka – to nie powołanie, tylko nasz styl życia. Przez lata budujemy nasz biznes na zaufaniu. Pełne informowanie klienta o terminach i drodze przemieszczania ładunku pozwoliło nam w krótkim czasie znaleźć stałych agentów i partnerów na całym świecie. Zwracamy szczególną uwagę i przeznaczamy duże środki finansowe na podnoszenie kwalifikacji przez naszych spedytorów i menedżerów.

Dzięki temu, firma IKА Logistic jest zgranym zespołem doświadczonych specjalistów, zdolnych do rozwiązania postawionych zadań w optymalny sposób.

Dlaczego warto Nas wybrać

Firma IKA Logistic jest zdolna do realizacji dowolnego zamówienia w optymalnym terminie za minimalną kwotę. Zajmujemy się stałą, cotygodniową dostawą ładunków drobnicowych do Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdowy. Szeroka sieć upoważnionych agentów na całym świecie pomaga nam całkowicie spełniać życzenia naszych klientów.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 12 godzin na dobę. Firma IKA Logistic jest zorientowana na rozwiązywanie niecierpiących zwłoki problemów: złożone wieczorem zamówienie na samochód zostanie zrealizowane już nazajutrz rano.