Road forwarding

Spedycja drogowa

Spedycja drogowa to oferta usług transportowych IKA Logistic skierowanych do przedsiębiorstw, które prowadzą działalność zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

W celu zapewnienia kompleksowej realizacji potrzeb naszych Klientów mamy do dyspozycji własną rozbudowaną flotę specjalistycznych pojazdów. W ramach spedycji drogowej oferujemy organizację procesu transportowego, tranzyt towarów (włączając w to Państwa WNP: Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan), przewóz kabotażowy, usługę celną oraz ubezpieczenia mienia w transporcie CARGO.

W IKA Logistic oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi. Naszą specjalnością jest dostawa ładunków drobnicowych transportem samochodowym, lotniczym i morskim do Rosji, Białorusi, Ukrainy i Mołdowy jak również przewozy kombinowane różnymi rodzajami transportu, w zależności od życzenia klienta.

Spedycja drogowa – przewóz oddzielnym samochodem

Zamówienie oddzielnego samochodu jest uzasadnione w przypadku, gdy klient zleca transport dużego (ponad 10 m3) i ciężkiego (od 2 ton) oraz kosztownego ładunku. W tym przypadku jest gwarantowane całkowite bezpieczeństwo towaru – samochód jest plombowany w urzędzie celnym nadawcy i otwierany w urzędzie celnym odbiorcy, unikając przeładunków i dostępu do towaru.

Doładunek

Jeżeli jest potrzebne przewiezienie małego ładunku w celu obniżenia wartości przewozu możliwe jest wynajęcie tylko części powierzchni samochodu. Minimalizacja kosztów prowadzi do nieznacznego wydłużenia czasu dostawy.

Przy zamówieniu samochodu gwarantujemy klientowi udostępnienie w uzgodnionym terminie środka transportu odpowiadającego typowi ładunku. Spedytorzy sporządzają dokumenty wysyłkowe na przewóz oraz koordynują projekt dostawy i udostępniają wyczerpujące informacje dotyczące przemieszczania się towaru. Menedżerowie firmy IKA Logistic udzielają niezbędnych konsultacji w kwestiach zawarcia kontraktu i przewozu ładunku.

  • Do You want to know more?

    We advice You call us or use our e-mail contact form.